רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

אם חיפשתי קייטרינג חלבי סוף סוף מצאתם את המקום המושלם, קייטרינג בראשית מסוגל להפוך את המנות הפשוטות ביותר לחוויה גסטרונומית של ממש, אנו מתאימים מנות חלביות לכל אירוע, ולכל כמות של אנשים.
זקוקים לקייטרינג חלבי כשר למהדרין לחתונה או לברית, או מעוניינים בקייטרינג חלבי כשר בצפון לבר או בת מצווה.
אתם יכולים להפסיק לחפש!

בראשית קייטרינג חלבי מתמחים בהכנת כל סוגי המזון, מנות מהמטבח האשכנזי או הספרדי, מנות גורמה חלביות, או קייטרינג רגילה, כאשר כל מנה מוכנת באהבה, חומרי הגלם טריים ומהאיכות המשובחת ביותר, וידי המיומנות של שף מנוסה הופכת אותה ליצירת אומנות של ממש.

לא משנה כמה אנשים מוזמנים לאירוע שלכם, קייטרינג בראשית ידאג להפוך את האירוע לחוויה גסטרונומית איכותית.

קייטרינג חלבי
חווית קייטרינג אצלנו בבראשית!

הגשת ארוחה שלמה על טהרת הכשרות החלבית, היא אתגר מיוחד, מגוון המנות מוגבל יחסית, ואם מדובר בארוחת ערב או ארוחת צהריים, יש לבנות את המנות כך שיתאימו לכל חיך.

אנו יכולים להתאים מאות צירופים של מנות עיקריות ותוספות, תוך שמירה על סטנדרט גבוה של מזון.

גם אם פניתם אלינו להזמנת קייטרינג חלבי ברגע האחרון, השף המיומן יוכל להוציא מתחת ידיו מאות מנות שיכולות להפוך את האירוע שלכם לוואו…

כאשר אתם יוזמים אירוע בצפון, וחשובה לכם כשרות מהדרין, אנו יכולים להציע לכם מגוון רחב של מנות. המטבח של קייטרינג בראשית, נבדק על ידי משגיח מנוסה. וזוכה לכשרות המחמירה ביותר. אנו משתמשים אך ורק במרכיבים בעלי תו הכשרה למהדרין, ומקפידים על בישול בשני מטבחים שונים. לקייטרינג חלבי ולזה הבשרי.

אנו יכולים גם להתאים מנות פרווה לאורחים שהגיעו לאירוע לאחר שאכלו בשר.

האתגר הגדול באיתור חברות קייטרינג באיזור הצפון המקפידות על כשרות מהדרין, הופך את קייטרינג בראשית לאופציה המועדפת על ידי מנהלי אירועים רבים, בעלי אולמות אירועים. משפחות המזמינות אורחים רבים לארוחות חג ואנו יכולים לספק את הקייטרינג.

אז אל תחשבו פעמיים - אם אתם מעוניין בקייטרינג המושלם. חייגו עוד היום לקייטרינג בראשית, או קיפצו לבקר לטעימות של מעדני גן עדן, שהוכנו במיוחד עבורכם על ידי השף המיומן שלנו.