קייטרינג לאירועים גדולים

קייטרינג לאירועים גדולים
עורכים מסיבת יום הולדת או יום נישואים וצריכים קייטרינג לאירועים קטנים ?

אין לכם כוח לבזבז ימים שלמים במטבח ולבשל לראת האירוע? קייטרינג לאירועים קטנים בראשית נמצאים כאן בשבילכם לכל צרכי הההסעדה והקייטרינג לאירועים קטנים. אנו מתמחים בשנים האחרונות בהכנת מנות מיוחדות לאירועים קטנים וגדולים כאחד. השף המיומן שלנו מוציא תחת ידיו עשרות סוגים של תוספות, סלטים, מנות עיקריות וקינוחים שהשילוב ביניהם יכול ליצור את הארוחה המושלמת עבור הלקוחות שלכם. הניחוחות, מראה המנות והטעמים המיוחדים ישאירו את האורחים שלכם עם חשק לעוד.  

מה כדאי לקחת בחשבון כאשר מתכננים קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג בראשית מעוניינים שהאירוע שלך יהיה מוצלח, קטן או גדול אנו נוכל לספק את המנות השונות על מנת שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם. אספנו כמה טיפים שלמדנו לאורך השנים מלקוחותינו שהזמינו קייטרינג לאירועים קטנים ויכולים לסייע לכם בתכנון האירוע שלכם.

קייטרינג לאירועים קטנים
קייטרינג לאירועים גדולים

 

צור קשר

● מה ההעדפות של האורחים שלכם מבחינת הרגלי אכילה, האם יש כמות גדולה של צמחונים ביניהם, או שומרי כשרות מסויימת כמו כשרות למהדרין? לא הייתם רוצים שאורח ישאר רעב רק מפני שסוג הכשרות אינו מחמיר מספיק עבורו, או שכל המנות כוללות בשר בלבד, ואין מזון צמחוני להגשה.

 

● האם מדובר בארוחת בוקר, צהריים או ערב, ומהי העונה בה נערך האירוע. אירועים שנערכים בחורף למשל יכללו מנות חמות יותר כמו מרקים, מנות בשריות כבדות יותר, ותוספות חמות, בעוד אירועים שנערכים בחודשי הקיץ יהיו משולבים בכמות גדולים של סלטים ותוספות קרירות, ואף הקינוח יכול לכלול את פירות העונה.

 

● גם אם מדובר באירוע בעל כמות משתתפים מצומצמת, יכול להיות שבבית אין סכו"ם וכלי הגשה מתאימים או בכמות מספקת. מומלץ להערך מראש עם כלים חד פעמיים או לרכוש סכו"ם נוסף על מנת שכל האורחים יחושו בנוח בארוחה. פעמים רבות אנו שוכחים את הקינוח ולא מתארגנים עם כמות מספקת של כפיות קטנות, ריצה למטבח לשטוף את כלי האוכל של המנה העיקרית עבור כולם עשויה להוסיף לחץ מיותר בזמן באירוע עצמו לכן מומלץ להזמין את האירוע מבראשית קייטירנג לאירועים קטנים.

 

קייטרינג מתחיל מבראשית

כאשר אתם מזמינים את ארוחות הגורמה שלנו אתם יכולים לצפות למנות איכותיות המוגשות בצורה אסטתית, ומדיפות ריח של בישול שזה עתה הסתיים. מנות הגורמה שלנו מבושלות על ידי שף בעל שנים רבות של ניסיון, המכיר היטב את הטעם הישראלי, ומסוגל להתאים את המנה המושלמת לכל סוג של אירוע, ולכל העדפה גסטרונומית.

התקשרו עוד היום וקיפצו לטעימות - כי קייטרינג לאירועים גדולים מתחיל מבראשית!

להזמנות 052-4891044