קייטרינג לאירועים קטנים - למה לבחור בנו?

קייטרינג לאירועים קטנים - הוא קייטרינג כשר מעולה המכין אוכל מצוין ברמה גבוהה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים והקפדה על איכות וכשרות בלתי מתפשרת במחירים נוחים! בראשית קייטרינג בשרי לאירועים מתמחה בשירותי קייטרינג מגוונים ישראלי אותנטי, אמריקאי ומזרחי, חדשנות בטעמים ובעיצוב המנות ומעל הכל בשירות אישי ומלצרים מדוגמים. 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג בראשית - צוות מקצועי ואישי!

בראשית קייטרינג מפקיד את ניהול האירועים בידי צוות מקצועי ומסור אשר נותן מענה לאופיו של האירוע, לגודלו ולבקשותיו המיוחדות של הלקוח והאורחים. בכל אירוע בו זכינו להשתתף לקוחותינו תמיד מרוצים וחוזרים אלינו לאירועים האתידים, מפרגנים ואוהבים כי אנחנו קייטרינג מקצועי ומיומן אשר מקפיד על כל הפרטים הקטנים שאוהב לפנק את לקוחותיו ולהכין אוכל מלא יצירתיות וחדשנות מלא מחשבה והשקעה וכמובן מכין אוכל עם המון אהבה ובשפע. 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

תפריטים מגוונים לכל אירוע

אנו מזמינים אתכם לעיין בתפריטי הקייטרינג העשירים שלנו המאפשרים לכם בחירה מגוונת של מנות בסגנונות שונים בשרי וגם חלבי עם תאודת כשרות, אנו מציעים גם מנות  קייטרינג בצפון כשר למהדרין שהן מובילות באיכות ובטעם, בואו להכיר אותנו ואת הצוות המקצועי שלנו, נשמח לייעץ לכם, ללמוד על הציפיות שלכם ולהציע לכם מעט מניסיוננו על מנת להפיק עבורכם אירוע מושלם בעזרת קייטרינג כשר ואיכותי! 

למי מיועד קייטרינג בראשית ?

בראשית קייטרינג מספק את שירותיו לכל מגוון האוכלוסייה ולכל סוגי האירועים: בר או בת מצווה, חינה, ברית, אזכרה, יום נישואין, ימ הולדת, אירועי חברה, כנסים ועוד. בין אם מדובר בשירותי בראשית בעבור אירועים עסקיים מכובדים, אירועי חברה פרטיים, קייטרינג לחינה, אירועים פרטיים, חגיגות מיוחדות ועיצוב אירועים. הרי שחברת קייטרינג לאירועים בראשית מתחייבת לשרת את לקוחותיה נאמנה באופן הוגן ומקצועי בכל מאורע ולכל מטרה. קייטרינג לאירועים בראשית מספק את שירותיו לאירועים קטנים ואינטימיים ועד לאירועים גדולים כולל הפקה, סידור, עיצוב והשכרת ציוד כ- 400 איש. מיקום בראשית מספקת שרותי קייטרינג בכל רחבי הארץ מרחובות עד נהריה כולל חיפה והקריות.

צור קשר