רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

קייטרינג לברית

קייטרינג לברית

מחפשים בנרות קייטרינג לברית ? הגעתם למקום הנכון

בקייטרינג בראשית נעזור לכם ליצור את הארוחה המושלמת לכל כמות של אורחים שיגיעו לברית

חבר חדש הצטרף למשפחה, ותוך זמן קצר אתם צריכים לתכנן את הברית. בניגוד לכל אירוע אחר קייטרינג לברית לא ניתן אינך יכול זמן רב מראש, כי אינך יודע את התאריך המדויק. אצלנו, בקייטרינג בראשית אנו מתמחים במיוחד ב קייטרינג לברית. האורחים שלכם יגיעו מכל קצווי הארץ לאירוע שתוכנן בקפידה, ויגיעו רעבים. אנו מספקים שירות איכותי, מהיר, ובלתי מתפשר.

קייטרינג לברית
למה דווקא המנות של קייטרינג בראשית לברית שלכם?

בקייטרינג בראשית אנו מתייחסים באופן שווה גם לאירוע רב משתתפים, וגם לאירוע אינטימי יותר. כל מנה שלנו מבושלת עם המון אהבה, בסביבה נקייה וסטרילית. קייטרינג לברית, עבור בראשית, הוא הרבה יותר מהגשת אוכל, קייטרינג איכותי הוא חוויה קולינרית שמרגישים בכל פעם שהמזלג נכנס לפה. הוא חגיגה של צבעים, טעמים, וסימפוניה של מנות המשתלבות זו בזו בצורה מושלמת.


איך אנחנו מתאימים את המנות לברית שלכם?
כשאנו נפגשים אתכם לראשונה לטעימות אנו בונים תפריט מותאם אישית בהתאם לטעם שלכם, וושל האורחים המוזמנים לאירוע, ניתן לבנות תפריט בשרי, חלבי או צמחוני, ואם אתם מכירים את ההעדפות הקולינריות של האורחים שלכם נשמח לבנות את המנות כך שכל מנה עיקרית והתוספות יבנו ביחד ארוחה מושלמת שלא ישכחו.

קייטרינג לברית - גם לאירוע באולם
אם אתם עורכים אירוע באולם נוכל מעבר לאספקת הקייטרינג לבר המצווה, לתכנן עמכם את תהליך הגשת המנות השונות בהתאם לסדר בו אתם רוצים להגיש אותם. החל ממתאבנים וסלטים דרך מנות עיקריות ותוספות ועד לקינוחים שאף אחד מהאורחים שלכם לא יוכל לסרב להם. אם תבחרו להגיש את המנות בשיטת בופה, נוכל לעזור לכם לתכנן אותו בצורה מושלמת על מנת שכל האורחים יוכלו לבנות בהרגה את הארוחה בביקור אחד בבופה ולא יצטרכו לשוב על עקבותיהם שוב ושוב להוסיף מנות.


קייטרינג לברית מתחיל מבראשית
כבר לפני הלידה מומלץ להתחיל ולהגיע לטעימות, כשאתה מזמין אוכל לאירוע האורחים שלך מצפים להרבה יותר. אז לפני שאתה סוגר מקום לקייטרינג לברית, קפוץ אלינו לטעימה ותחוש מקצת מן החוויה הגסטרונומית שהאורחים שלך הולכים לדבר עליה הרבה אחרי שהברית הסתיימה.

אז צור עמנו קשר עוד היום לתאם פגישת טעימות לברית שלך, מומחי האירועים שלנו ישמחו לסייע לך לתכנן את התפריט המושלם המתאים לכל לשון