רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

קייטרינג לחינה

קייטרינג לחינה
מחפשים קייטרינג לחינה?
קייטרינג בראשית הם המומחים בתחום. אנו מספקים קייטרינג איכותי לאירוע חינה גדול או קטן

קייטרינג בראשית מומחים בקייטרינג לחינה מרוקאית, כל הטעמים של המטבח המרוקאי הקלאסי, כולל הקינוחים המפורסמים, מבושלים על ידי השף המקצועי שלנו. אנו משתמשים אך ורק במרכיבים הטריים ביותר ומציעים מגוון רחב של מנות שכל המשפחה (אפילו החלק האשכנזי שבה) תאהב. אנו יודעים שקייטרינג לחינה הוא צבעוני ביותר, מעט חריף, והכי חשוב הופך לחגיגה של טעמים בפה.

קייטרינג לחינה בראשית

קייטרינג לאירוע חינה מרוקאי
כשאנו מכינים את הקייטרינג לחינה שיוגש באירוע שלכם, אנו משלבים את הטעמים המרוקאיים הקלאסיים עם טוויסט של מאכלי גורמה כפי שרק השף שלנו יודע להכין. כאשר מחברים את המנות המרוקאיות הקלאסיות, עם מגוון רחב של סלטים שניתן להגיש במזטים קטנים, הופכים את השולחן לסימפוניה של צבעים וטעמים. המוזיקה המשתלבת בארוחה החגיגית הופכים את החינה שלכם ליום המשמח ביותר לחתן ולכלה על החתונה עצמה.

קייטרינג לחינה

והכי חשוב - המתוקים המרוקאיים
אין מסיבת חינה שמכבדת את עצמה ללא חלק מכובד בשולחן עם המתוקים המרוקאים. העוגיות המרוקאיות, הסיגרים המתוקים, והכל טובל בים של דבש. לפי המנהג המרוקאי התחלה של זוגיות מתוקה מתחילה בחינה, והקינוחים הופכים לחלק אינטגרלי בחגיגה. בקייטרינג בראשית אנו יודעים שששולחן קינוחים מגוון מתחיל מבחירה של קינוחים איכותיים, שאיננו קונים אלא אופים עבורכם מאפס על פי המתכונים המרוקאים המקוריים.

קייטרינג לאירוע חינה תימני
אם המשפחה שלכם בכלל מתימן סביר להניח שתצטרכו קייטרינג לאירועים חינה תימני. החינה התימנית דומה לזו המרוקאית אך כוללת מגוון רחב של מאכלים תימניים קלאסיים. כשאנו מוזמנים לספק קייטרינג לאירוע חינה תימני אנו מפנקים את האורחים שלכם במגוון מרקים בטעם תימני מקורי, ביחד עם מנות מקוריות קלאסיות כמו ג'חנון בטעם ביתי מפנק, זלביות, קובנאנות, מאלוחים, כשהכל מוגש עם שפע של רטבים ותוספות כמו חילבה, סחוג אותנטי, סלטים חריפים תימניים מקוריים, מנות המשלבות חצילים, חומוס טחינה וחמוצים בסגנון תימני.

מתלבטים מה להכין לחינה - תנו לנו לעזור!

אם מעולם לא ארגנתם חינה מרוקאית או תימנית, נשמח לתת טיפים ועצות כיצד לארגן אירוע מוצלח. אנו מתמחים בקייטרינג לחינה, והיינו חלק חשוב ממאות מסיבות חינה בצפון. החלק החשוב ביותר הוא יצירת האווירה הנכונה, אם מדובר בחינה מרוקאית הלבוש המסורתי ועיצוב האולם בהתאם, וכמובן הכי חשוב שולחן האוכל עם כל המאכלים המסורתיים.