רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן
אצלנו בבראשית קייטרינג לשבת חתן הוא כולל תפריט אוכל עשיר , טעים, ואיכותי , וכאשר שזה שבת חתן ובעלת האירוע לא רוצה להתחיל להתעסק עם האוכל הגשה וניהול צוות של מלצרים.

לכן בקייטרינג לשבת חתן בראשית אנחנו עושים את כל המאמץ שבעלת האירוע תוכל להתלבש לבוא ולשבת עם כל האורחים ולהנות, בלי להרגיש שום מחויבות לקום ולראות שכל האורחים שמחים.

בבראשית קייטרינג אנחנו באים לפני שבת ועוברים על כל האוכל בין קר לחם שהגיע ומסדרים במקררים של הלקוח.

 בין אם היא הזמינה את השירות ההגשה שלנו בין אם לא, אנחנו נותנים את כל ההוראות חימום וסדר ההגשה שגם המלצרים או בעלת האירוע יהיה רגועים שהכל בסדר.

 מילאו את הפרטים של האירוע שלכם, ואנחנו נשלח לכם את ההצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה
שם:
בשרי או חלביבאיזה אזור בארץֿכשרות
שלח וקבל הצעת מחיר
קייטרינג לשבת חתן
אצלנו בבראשית קייטרינג לשבת חתןאנחנו איתך מתחילת הדרך, מהטלפון הראשון לקבלת הצעת מחיר, אנחנו מזמינים אותכם או החתן ואו הכלה לבוא לטעימות שהם יוכלו לראות ולטעום את מה שהם מקבלים.

אנחנו עוברים על כל הדברים ונתונים כי יש הרבה אנשים שזה פעם הראשונה שיש להם לארגן קייטרינג לשבת חתן, לכן אנחנו עוברים איתם לדוגמה אם יש שולחנות וכסאות, מספיק פלטות שבת, מספיק מקררים, איזה חד פעמי היו רוצים ועוד.

 האוכל הוא מבחר גדול של סלטים , עיקריות, תוספות טעים ובשפע אירוע שבת חתן זה אירוע חשוב בעל משמעות אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ורגוע . עליכם רק להרים טלפון ואנחנו כבר נסדר ונארגן לכם הכל.

קייטרינג לשבת חתן

בבראשית קייטרינג לשבת חתן אנחנו נותנים מחירים מיוחדים למשפחות שנותנים לנו גם את השבת חתן וגם את החינה,אנחנו מבינים שבראב המקרים זה מתחלק בין שני הצדדים של המשפחות,

לדוגמה החינה והמקווה זה הצד של הכלה, והשבת חתן זה הצד של החתן, אז אם תדברו ביניכם ותסגרו איתנו את שני האירועים אנחנו נוכל לתת הנחה משמעותית או איזה פינוק של קינוחים, עוד סלטים או או עוד תוספות לתפריט על חשבון הבית.

 נשמח לראותכם באירוע הבא שלכם אין ספק שתהנו מעוד מרוצים, ותשמרו את המספר שלנו לאירועים עתידים שלכם, אתם מוזמנים לבוא אלינו לביקור טעימות לסגור את האירוע שלכם באופן מסודר ובתוך